Jak się wybić na YouTube?

Jak się wybić na YouTubie?


Marzysz o własnym kanale? Chcesz zostać youtuberem? Nic prostszego, każdy może spróbować swoich sił w social mediach. Zacznij od swojej pasji, zrób coś ciekawego i pokaż to innym, a bfame pomoże Ci w dalszej drodze do sukcesu.

Własny kanał na YouTubie może Ci dać wiele radości oraz korzyści materialne, zapewni Ci także popularność, a Twoim fanom dostarczy rozrywki. Jak rozpocząć youtubową działalność i nie zginąć w tłumie wschodzących gwiazd internetu? Spójrz na nasz poradnik i ruszaj po swój sukces.


Wymyśl chwytliwą nazwę kanału 

Najpopularniejsze kanały to te, których nazwa łatwo wpada w ucho oglądającym – zapamiętują ją mimowolnie, bo: jest rymowana, zabawna, zawiera grę słów, brzmi niekonwencjonalnie. Użyj swojej kreatywności i idź na całość – stwórz nazwę, która będzie zaskakująca – wówczas każdy chętnie odwiedzi Twój kanał, żeby zobaczyć co się pod nią kryje. 

Jak się wybić na yt

Bądź aktywny na wielu polach

Jako youtuber musisz wiedzieć, co w trawie piszczy: śledź Instagrama, Facebooka, prowadź własny fanpage, udzielaj się na różnych portalach społecznościowych – daj się zobaczyć. Media społecznościowe to połączony system – aby zaistnieć, nie można ograniczać się do aktywności na jednym portalu. 

Suby i wyświetlenia bfame

Działając jako youtuber na Facebooku możesz łatwo zwiększyć liczbę swoich subskrybcji, ponieważ lajki Facebook przełożą się na liczbę wyświetleń udostępnionego tam filmu oraz na jego ocenę – zbierzesz więcej uniesionych w górę kciuków. W bfame dajemy Ci możliwość zorganizowania tak rozległej siatki fanów – możesz połączyć swoje zlecenia w jedno zamówienie i jednym kliknięciem pozyskać lajki na różnych portalach. 


Współpracuj z innymi

Choć może to brzmieć banalnie, w social mediach trzeba trzymać się razem. Współpracuj z innymi youtuberami, nagrywajcie razem filmy, polecajcie swoje kanały – dzięki temu masz szansę na zwiększenie liczby subskrybentów. Fani chętnie polubią kanał kumpla swojego ulubionego youtubera, jeśli zobaczą, że robi ciekawe rzeczy i jest polecany. 

Lajki i wyświetlenia youtube bfame


Dbaj o swój wizerunek

Rozpoczęcie yotubowej działalności to nie wszystko, dużo trudniej utrzymać zainteresowanie swoją osobą i skutecznie dbać o pozytywny wizerunek. Utrzymuj kontakt z fanami – odpowiadaj na komentarze i dziękuj za pochwały. Staraj się ignorować obraźliwe przejawy hejtu – zawsze znajdą się ludzie, którzy będą Ci zazdrościć sukcesu.

Jak się wybić na youtube? bfame.pl

Pamiętaj, że sam pracujesz na swoją opinię na wiele sposobów– ciekawe materiały video to jedno, lecz dzięki bfame zapewnisz sobie na start polubienia i wyświetlenia, (komentarze-jeśli to też macie) które nie znikną i stale będą Twoją dobrą wizytówką.


Pracuj mądrze

Połączenie nauki i wielu innych obowiązków z youtubową działalnością wymaga dobrej organizacji czasu – planuj filmy z wyprzedzeniem. Kiedy masz możliwość, nagraj kilka materiałów do przodu, ale nie rezygnuj z publikowania na bieżąco.

zdobądź sławę dzięki bfame

Możesz zyskać wiele wyświetleń, jeśli co jakiś czas umieścisz materiał z błyskotliwym komentarzem do aktualnych wydarzeń lub trendów, którymi żyje internet.  Wybieraj to, co interesuje Twoich fanów, odpowiadaj na ich potrzeby, ale nie rezygnuj z pokazywania siebie, to co robisz jest dla innych, ale także po to, aby przynosić korzyści Tobie. 

Badania pokazują, że większość najczęściej i najchętniej oglądanych w sieci treści to materiały video. Filmy, które tworzysz, mają moc! Liczba wyświetleń, lajki i subskrypcje to miara sukcesu, pokazują jak Twoje nagrania żyją w social mediach – na Facebooku, YouTubie i innych portalach społecznościowych. 


Wykorzystaj z bfame cały potencjał Twojego youtubowego kanału, zwiększ jego zasięg i nie czekaj, aż ludzie odnajdą Twój kanał wśród innych – w natłoku internetowej treści Twój przekaz może zginąć. Dlatego zapewnij sobie wsparcie, korzystając z bezpiecznego i sprawdzonego źródła – zamówione w bfame wyświetlenia, subskrypcje i łapki w górę YouTube zadziałają natychmiastowo, zwiększając Twoją siłę przebicia i zapewniając Ci popularność.