Jak skopiować linki na Instagramie?

Jak skopiować link do profilu użytkownika?

 

Jeśli potrzebujesz linku do swojego lub czyjegoś profilu, możesz wykonać to zadanie zarówno z telefonu, jak i z komputera.

Skopiuj adres profilu na smartfonie

  1. Uruchom aplikację Instagram, a następnie przejdź profil, do którego chcesz uzyskać link. W prawym górnym rogu kliknij przycisk menu i wybierz "Kopiuj adres URL profilu" z wyświetlonej listy.
  2. Adres URL zostanie skopiowany do schowka urządzenia, co oznacza, że ​​możesz go użyć do zamierzonego celu, na przykład zakupu kampani na bfame.pl.

 

Skopiuj adres profilu na komputerze

  1. Wejdź na www.instagram.com i jeśli to konieczne, zaloguj się.
  2. Otwórz żądany profil. Na pasku adresu zaznacz cały link i skopiuj go za pomocą prostej kombinacji Ctrl + C lub klikając prawy przycisk myszy, a następnie polecenie Kopiuj.

 

Jak skopiować link do zdjęcia / filmu?

 

W przypadku, gdy potrzebujesz linku do określonego posta opublikowanego na Instagramie, możesz wykonać to za pomocą smartfona i komputera.

Skopiuj adres do zdjęcia / filmu ze smartfona

  1. W aplikacji Instagram otwórz post, do którego chcesz uzyskać link. W prawym górnym rogu kliknij przycisk menu i wybierz pozycję "Kopiuj link" z listy.
  2. Link zostanie natychmiast dodany do schowka urządzenia.

 

Skopiuj adres do wpisu z komputera

  1. Przejdź na www.instagram.com , a następnie otwórz post, który Cię interesuje.
  2. W górnej części okna przeglądarki zaznacz wyświetlony link na pasku adresu, a następnie skopiuj go za pomocą skrótu Ctrl + C lub klikając prawy przycisk myszy, a następnie polecenie Kopiuj.


 

Teraz bez problemu kupisz lajki, obserwacje, wyświetlenia na Instagram, podając poprawny link.