Jak skopiować linki w serwisie YouTube?

Jak skopiować link do kanału na youtube?

 

Jeśli potrzebujesz linku do swojego lub czyjegoś kanału youtube, możesz wykonać to zadanie zarówno z telefonu, jak i z komputera.

Skopiuj adres kanału na smartfonie

 1. Uruchom aplikację YouTube, a następnie przejdź na swój profil, do której chcesz uzyskać link. W prawym górnym rogu kliknij przycisk menu i wybierz "Udostępnij" z wyświetlonej listy, a następnie "Kopiuj link".
 2. Adres URL zostanie skopiowany do schowka urządzenia, co oznacza, że ​​możesz go użyć do zamierzonego celu, na przykład zakupu subskrypcji, wyświetleń, polubień youtube na bfame.pl.

 

Skopiuj adres kanału na komputerze

 1. Wejdź na www.youtube.com
 2. Otwórz żądany profil. Na pasku adresu zaznacz cały link i skopiuj go za pomocą prostej kombinacji Ctrl + C lub klikając prawy przycisk myszy, a następnie polecenie Kopiuj.

 

Jak skopiować link do filmu yt?

 

W przypadku, gdy potrzebujesz linku do określonego filmu opublikowanego na YT, możesz wykonać to za pomocą smartfona i komputera.

Skopiuj adres do filmu ze smartfona

 1. W aplikacji YouTube otwórz film, do którego chcesz uzyskać link. W prawym górnym rogu kliknij przycisk strzałki i wybierz pozycję "Skopiuj link" z listy.
 2. Link zostanie natychmiast dodany do schowka urządzenia.

 

Skopiuj adres do filmu z komputera

 1. Przejdź na www.youtube.com , a następnie otwórz film, który Cię interesuje.
 2. W górnej części okna przeglądarki zaznacz wyświetlony link na pasku adresu, a następnie skopiuj go za pomocą skrótu Ctrl + C lub klikając prawy przycisk myszy, a następnie polecenie Kopiuj.

 

Jak skopiować link do komentarza filmu na youtubie?

 

W przypadku, gdy potrzebujesz linku do określonego komentarza opublikowanego na YouTube, możesz wykonać to tylko za pomocą komputera.

Skopiuj adres do komentarza z komputera

 1. Otwórz film, pod którym widnieje pożądany przez ciebie komentarz. 
 2. Obok nazwy użytkownika, który skomentował film znajduje się również jego data, lub godzina (np. 6 godzin temu), naciśnij na nią prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz "Kopiuj link".
 3. Link został pomyślnie skopiowany do schowka!

 

Teraz bez problemu kupisz wyświetlenia, subskrypcje, lajki na youtube podając poprawny link.