Jak zdobyć wyświetlenia i wybić się na YouTube?

Jak promować filmy w internecie? 


Sekret sukcesu większości youtuberów i vlogerów kryje się nie tylko w ich wyjątkowej osobowości, kreatywnych pomysłach na materiały video, ale przede wszystkim w skutecznych działaniach promocyjnych, prowadzonych na wiele sposobów, na wszystkich portalach społecznościowych. Aby zyskać popularność, daj się zauważyć!

Spójrz na poradnik, który podpowie Ci, jak promować swoje filmy w internecie. Skorzystaj ze wskazówek zespołu bfame i sprawdź, czy uda Ci się z ich pomocą zwiększyć ruch na swojej stronie oraz zyskać więcej odtworzeń i lajków. 


Dbaj o jakość 

Staraj się dawać swoim fanom i odbiorcom to, co najlepsze. Udostępniaj na YouTubie, Facebooku i TikToku profesjonalnie przygotowane filmy. Zadbaj o właściwą jakość dźwięku i obrazu. Nie publikuj nieudanych ujęć. 
Jeśli będziesz pilnować, aby Twoje filmy zawsze prezentowały wysoki poziom, fani chętniej je obejrzą. Dobremu filmowi także przyda się wsparcie w postaci dodatkowych lajków i odtworzeń – jeśli skorzystasz z bfame pojawią się one szybko i nie znikną, zapewniając Ci reklamę i prestiż.

Suby, Wyświetlenia, Lajki YouTube - bfame


Twórz materiały making off

Każdy z Twoich fanów chętnie zobaczy, jak pracujesz nad tym, co potem oglądają wszyscy użytkownicy YouTube’a czy Facebooka. Jeśli raz na jakiś czas udostępnisz zabawny i kreatywny making off, przyciągniesz fanów. Pokaż, że robienie filmików sprawia Ci radość, ale i Ty czasem się mylisz, dzięki temu zdobywasz nową wiedzę i jesteś coraz lepszym youtuberem – duża liczba odtworzeń gwarantowana. 

Making of YouTube - bfame


Korzystaj z kart i ekranów końcowych

Ekrany końcowe i karty to udogodnienie stworzone przez portal YouTube dla wszystkich publikujących materiały video. Służą kierowaniu komunikatu do oglądających – możesz więc umieścić na nich link do swojego fanpage’a na Facebooku, link do playlisty na TikToku, Spotify’u lub YouTubie. Za ich pośrednictwem możesz zapytać fanów o opinię bezpośrednio po filmie, lub zachęcić do zostawienia komentarza.


Zachęcaj do aktywności i komentowania oraz subskrypcji

Nie ma nic złego w tym, że zabiegasz o aktywność na swojej stronie i prosisz fanów o feedback. Każdy artysta chce wiedzieć, czy jego twórczość podoba się oglądającym. 
Dlatego zachęcaj do udostępniania i komentowania Twoich filmików. Umieszczaj na ekranach końcowych reklamy oraz informacje o subskrypcji. Przygotuj się jednak na hejt – Twój film nie zawsze spodoba się wszystkim oglądającym. Żeby nie stracić w ten sposób dobrej opinii, na bfame.pl, w zakładce nowe zamówienie kupisz: suby, wyświetlenia, like i komentarze YouTube, dzięki którym nie zaszkodzą Ci hejterzy.Twórz też własne składanki na Spotify’u i linkuj je na facebookowym profilu

Twórz playlisty – Zadbaj o to, żeby Twoi fani mieli dostęp do odpowiednio przygotowanych list, zbiorów Twoich filmików, coverów, teledysków. Dzięki temu zyskasz szansę na to, że oglądający zobaczą więcej, skomentują lub zdecydują się na subskrybowanie Twojego kanału. Informuj o playlistach na facebookowym fanpage’u, reklamuj je na ekranach końcowych, polecaj we wstępach do nowego odcinka vloga. Fani oglądający regularnie bloga, teledyski lub kanał na YouTubie chętnie posłuchają też Twojej ulubionej muzyki. Z bfame, wybierając opcję wyświetlenia youtube, możesz również zadbać, żeby wybrane playlisty zawsze osiągały zamierzony zasięg i cieszyły się popularnością.

 YouTube Playlisty

Jeśli Twoją główną internetową aktywnością jest tworzenie filmów – rób to mądrze! Dobrze zrobiony filmik i pomysłowy scenariusz nie zapewnią Ci rozgłosu, jeśli nie pokażesz ich odbiorcom. Wykorzystuj do promocji nie tylko YouTube’a, ale także Facebooka, Instagrama, działaj na TikToku i prowadź fanpage. Jednym słowem korzystaj ze wszystkich narzędzi, które pozwalają na udostępnianie treści video w social mediach. Z bfame zawsze dajemy Ci możliwość złożenia zamówienia na kilku portalach, bo wiemy, że nie należy się ograniczać. Możesz wybrać to, na czym Ci zależy: lajki, udostępnienia, subskrypcje i wiele innych opcji. Wszystkie opłaty realizujemy w prosty i bezpieczny sposób – liczy się dla nas Twoja wygoda i pewność, że otrzymasz dokładnie to, co zostało zamówione. Kup już teraz - suby YouTube