Jak zwiększyć ruch na stronie internetowej?

Jak zwiększyć ruch na stronie internetowej?


Tajniki pozycjonowania stron internetowych, łączenie działań użytkowników w social mediach z aktywnością na stronie internetowej, wykorzystywanie potencjału mediów społecznościowych i przekierowań na stronę www z Facebooka, Twittera, Instagrama i innych portali – także tym wszystkim zespół bfame zajmuje się na co dzień. Spójrz na nasz zestaw rad, dzięki którym ożywisz swoją stronę www i podniesiesz jej pozycję w wynikach wyszukiwania w Google. 


Używaj słów kluczowych

Ruch na Twojej stronie internetowej zwiększy się, jeśli będzie ona zajmowała wysoką pozycję na liście wyników wyszukiwania w Google. Możesz to osiągnąć, starając się zadbać o jak najlepsze pozycjonowanie swojej strony lub bloga. Używaj w swoich tekstach i opisach wielu słów kluczowych, ale wplataj je naturalnie w tok artykułu. Możesz też skorzystać z opcji pozycjonowania strony na synonimy. 

ruch na stronie

Bfame, oprócz wsparcia dla social mediów, oferuje także usługi związane z podnoszeniem pozycji stron internetowych w wyszukiwarce. Możesz wybrać opcję zakupu wejść na stronę z Facebooka, Instagrama, Twittera lub YouTube’a. Pomagamy naszym klientom łączyć różne pola ich działalności, 


Linkuj swoje artykuły na Facebooku

Niezależnie od rodzaju działalności, jaki prowadzisz, Facebook może być skutecznym narzędziem marketingowym Twojej marki osobowej albo firmy. Badania pokazują, że współcześnie jednym z najwyższych wskaźników ruchu na stronie internetowej jest ten generowany dzięki przekierowaniom z portali społecznościowych. Jeśli chcesz więc, aby ruch na Twojej stronie www wzrósł – zadbaj o właściwe pozycjonowanie oraz promuj swoją stronę na Facebooku, Instagramie, Twitterze czy YouTubie. 

pozycjonowanie stron www bfame

Bfame wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników social mediów i stron www, dlatego w naszej ofercie znajduje się możliwość wyboru źródła, z którego ma pochodzić ruch na Twojej stronie internetowej. Wykorzystujemy jednocześnie potencjał reklamowy social mediów oraz zasady SEO, dla jak najlepszych efektów, które przełożą się na Twój sukces w sieci. 
 


Twórz wartościowy content

Aby zyskać miano eksperta w branży, w której działasz, publikuj na blogu lub stronie internetowej tylko wartościowe treści, z których Twoi odbiorcy chętnie skorzystają. Stwórz poradnik dotyczący nagrywania filmów, jeśli jesteś youtuberem lub zbiór wskazówek na temat prowadzenia profilu na Instagramie, jeśli zajmujesz się modelingiem albo prowadzisz lifestylowego bloga. 

linki bfame

Unikaj pisania tekstów ,,zapychaczy”, które nie będą zawierały informacji ciekawych dla odbiorców. Tematy, które doskonale sprawdzają się jako wartościowy content i zwiększają ruch na stronie www to poradniki, listy sprawdzonych wskazówek, teksty dotyczące zasad pracy w danej branży oraz nowinek z tego obszaru. 

Jeśli przygotujesz dobrą bazę ciekawych tekstów z dużą ilością słów kluczowych, zyskasz skuteczne narzędzie marketingowe, zwłaszcza w połączeniu z promocją strony w mediach społecznościowych. W bfame możesz wykupić, niewielkim kosztem, dużą liczbę odwiedzin strony – ruch pochodzący z Facebooka, Instagrama, Twittera czy YouTube’a, dzięki czemu pokażesz swoim klientom, fanom i konkurencji, że działasz na szeroką skalę, a to co publikujesz jest przydatne i cieszy się zainteresowaniem użytkowników portali social media.


Twórz teksty totalne

Jedną ze skutecznych metod tworzenia tekstów, które zostaną przez algorytm Google uznane za wartościowy content, jest pisanie tekstów totalnych. Przepis na taki artykuł to zebranie wszystkich najważniejszych informacji na dany temat i połączenie ich z dużą liczbą słów kluczowych. 


teksty na stronę www


Tekst ma szansę zyskać miano eksperckiego, jeśli będzie zawierał dużo konkretnej treści. Jeśli umieścisz na swojej stronie www dłuższy poradnik dotyczący bardzo precyzyjnie określonego zagadnienia, zbierzesz w nim wszystkie najważniejsze informacje, które na innych stronach pojawiały się w szczątkowej formie – ruch w Twojej witrynie z pewnością wzrośnie, bo strona zajmie zdecydowanie wyższe miejsce na liście wyszukiwania w Google.


Dbaj o czytelny i przejrzysty wygląd strony

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – w wirtualnej rzeczywistości nabiera nowego znaczenia. Według grafików i specjalistów od UX najlepiej wyglądające strony internetowe to te, które… są zbudowane w oparciu o zasadę ciągu Fibonacciego! Czyli bazujące na harmonii, symetrii, regularnym układzie elementów. Pamiętaj o tym, komponując swoją stronę www. Okazuje się bowiem, że ruch na stronie internetowej zależy także od tego, czy jej wygląd zachęca użytkownika do przebywania na niej dłużej i wykonania jakiejś akcji, czy też odstrasza kolorystyką, chaotycznym układem elementów lub nieintuicyjnym panelem obsługi. Największy ruch notują te strony, które są jednocześnie dobrze pozycjonowane oraz przyciągają eleganckim i stonowanym wyglądem, wykorzystują ograniczoną paletę barw, sprawiają wrażenie ,,przyjemnych dla oka”.