Logo Bfame Czarne
1-min

Prezentacja iPhone ’ a 15, Apple Watch Series 9 i innych nowości Apple odbędzie się 12 września, a Mac na M3 zostanie ujawniony w październiku

Mark Gurman z Bloomberga podzielił się świeżymi wiadomościami poufnymi na temat jesiennych prezentacji, podczas których Apple zaprezentuje swoje nowe produkty.

Gourmet potwierdził liczne przecieki, że główna prezentacja odbędzie się we wtorek 12 września. Ma zadebiutować na nim smartfon iPhone 15, SmartWatch Apple Watch Series 9 i wytrzymała wersja Ultra. Jeśli firma dotrzyma normalnego harmonogramu, przyjmowanie zamówień w przedsprzedaży na iPhone ’ a rozpocznie się 15 września, a sprzedaż rozpocznie się 22 września.

Wydarzenie zostanie zbudowane podobnie do prezentacji iPhone ’ a 14: nagrane wideo zostanie pokazane online i podczas wydarzenia w siedzibie firmy. Po prezentacji zaproszeni goście będą mogli przetestować iPhone ’ a 15 i nowy zegarek Apple Watch.

W październiku spodziewana jest kolejna premiera-mowa o pierwszych komputerach Mac opartych na jednoukładowym systemie Apple M3. Ale nie wiadomo jeszcze, czy Apple zorganizuje wydarzenie, czy po prostu wyda komunikaty prasowe.

Szczegóły dotyczące dostępnych kolorów, które pojawią się w ofercie iPhone 'a 15 Pro i iPhone’ a 15 ProMax.

Pojawiły się dalsze szczegóły dotyczące dostępnych kolorów, które pojawią się w ofercie iPhone 'a 15 Pro i iPhone’ a 15 Pro Max. Ekskluzywne informacje zostały udostępnione przez profilową publikację 9to5mac, która odwołuje się do własnych informatorów.

Począwszy od iPhone 'a 5s, linia iPhone’ a miała te same kolory: Silver, Gold i Space Grey. W iPhonie 6S Apple wprowadziło czwarty kolor, a ten czwarty kolor był inny dla każdego modelu. Widzieliśmy kolory Rose Gold, Jet Black, Midnight Green, Pacific Blue, Sierra Blue, a ostatnio pojawił się Deep Purple na iPhone ’ a 14 Pro.

Tym razem z nową tytanową ramką Apple planuje wprowadzić zupełnie nowe kolory dla iPhone ’ a. Na początku tego roku Źródła 9to5Mac poinformowały, że Apple eksperymentuje z nowym „szkarłatnym” kolorem dla tegorocznych telefonów. Teraz jednak źródła dostarczyły świeżych danych.

Zamiast dodawać nowy kolor, Apple podobno przemyślało wszystkie kolory modeli Pro. W ofercie pojawi się nowy szary kolor, który łączy oryginalny tytanowy kolor podobny do Apple Watch Ultra. Kolejnym nowym kolorem będzie granatowy, który może być podobny do Pacific Blue iPhone 12 Pro.

Apple zachowa również czarny kolor i srebrny model w linii. Nie będzie złotego koloru, jak wcześniej informowaliśmy. Chodzi o to, że malowanie tytanu na złoto może być trudne, a efekt końcowy może nie wyglądać zbyt dobrze, zwłaszcza gdy farba zacznie się łuszczyć, co jest kwestią czasu, jak pokazuje praktyka.

Przejście ze stali na Tytana zostanie natychmiast docenione przez wszystkich właścicieli iPhone 'a 15 Pro i iPhone’ a 15 ProMax: smartfony w końcu staną się lżejsze

Tak więc iPhone 15 Pro waży 191 g w porównaniu do 206 g, które waży iPhone 14 Pro. Masa iPhone 'a 15 Pro Max wyniesie 221 g, a iPhone 14 Pro Max waży 240 g.jest to znaczna redukcja masy, która podkreśla jedną z wyraźnych zalet przejścia ze stali nierdzewnej na stop tytanu dla flagowych iPhone’ ów nowej generacji.

W tej chwili Apple używa w swoim Apple Watch Ultra tytanu „klasy lotniczej”, który według firmy zapewnia „idealną równowagę między masą, wytrzymałością i odpornością na korozję”. Najbardziej oczywistą wadą przejścia na Tytan ze stali jest jego wysoki koszt.

To częściowo wyjaśnia pogłoski, że iPhone 15 Pro i iPhone 15 ProMax znacznie wzrosną, przy maksymalnym wzroście ceny o 200 USD. Ponadto wzrost cen tłumaczy się wzrostem ilości pamięci flash.

Categories: Nowość
Dodaj komentarz