Logo Bfame Czarne
Ważna aktualizacja: Zmiany w algorytmie wyświetleń na Instagramie i nowe organiczne usługi [2023]

Drodzy FAMEry,

Mamy nadzieję, że ta wiadomość zastaje Was w dobrym nastroju. Chcieliśmy poinformować Was o istotnej aktualizacji, która miała miejsce w algorytmie wyświetleń na Instagramie około 8 godzin temu. Ta aktualizacja przyniosła kilka zmian, które uważamy za ważne, abyście o nich wiedzieli.

1. Zaktualizowany algorytm Instagram wyświetleń: Instagram przeprowadził ogromną aktualizację swojego algorytmu wyświetleń. Wcześniej każde konto mogło oglądać pojedyncze wideo nawet do 10 000 razy, a wszystkie wyświetlenia były liczone. Jednak z najnowszą aktualizacją, każde konto może teraz oglądać wideo tylko raz, a dodatkowe wyświetlenia poza pierwotnym nie będą uwzględniane w ogólnej liczbie wyświetleń.

2. Możliwy wzrost ceny wyświetleń na Instagramie: W wyniku tej nowej aktualizacji, przewidujemy, że cena za wyświetlenia na Instagramie może wzrosnąć w niedalekiej przyszłości. Jeśli Instagram nie powróci do poprzedniego systemu wyświetlania, będziemy musieli dostosować nasze ceny. Będziemy Was informować o ewentualnych zmianach w tej sprawie.

3. Wprowadzenie nowych organicznych usług: Nasz dedykowany zespół pracował nieustannie, aby dostosować się do wczorajszej aktualizacji i zapewnić, że nadal świadczymy cenne usługi naszym klientom. Z radością ogłaszamy, że opracowaliśmy nowe organiczne usługi, które w pełni są zgodne z zaktualizowanym algorytmem wyświetleń na Instagramie. Poniżej znajdują się identyfikatory tych nowych usług:

  Organiczne Wyświetlenia Instagram [Maks: 100K] [Czas rozpoczęcia: 0 – 1 godzina] [Prędkość: 50tyś/godzina] ⚡️💧

   Organiczne Wyświetlenia Instagram Reels [Maks: 100K] [Czas rozpoczęcia: 0 – 1 godzina] [Prędkość: 50tyś/godzina] ⚡️💧

Te nowe organiczne usługi zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi zasadami Instagrama i zapewnią Ci skuteczne i niezawodne rezultaty. Wierzymy, że staną się cennym dodatkiem do Twojej strategii marketingowej na Instagramie.

Rozumiemy, jak istotne jest utrzymanie silnej obecności online i doceniamy Twoje zaufanie do naszych usług. Bądź pewien, że jesteśmy w pełni zaangażowani w zapewnienie Twojej satysfakcji i będziemy nadal dostosowywać i doskonalić nasze oferty w odpowiedzi na zmiany na platformach mediów społecznościowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej aktualizacji, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem wsparcia. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Dziękujemy za Twoje nieustanne wsparcie.

Serdeczne pozdrowienia,

Zespół BFAME.PL,

MY PRZEWODZIMY, ONI PODĄŻAJĄ.

Categories: Instagram
Dodaj komentarz