Logo Bfame Czarne
Jak dodać wyróżnienie na Instagramie bez publikowania historii

Czy szukasz sposobu na wyeksponowanie najważniejszych treści na swoim profilu Instagramu bez zagracań w historii? Podświetlenia na Instagramie oferują świetne rozwiązanie, pozwalające zaprezentować treści i zaangażować widzów. W tym artykule omówimy, jak dodać treści do Podświetleń na Instagramie bez dodawania ich do historii. Postępując zgodnie z kilkoma prostymi krokami, możesz skutecznie zorganizować swoje treści i zaprezentować je w bardziej skupiony i spójny sposób. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem firmy, influencerem, czy po prostu entuzjastą mediów społecznościowych, Podświetlenia na Instagramie mogą być potężnym narzędziem do dzielenia się i prezentowania treści na tej platformie.

Dodawanie okładki do Podświetlenia na Instagramie bez dodawania jej do historii

Okładki Podświetleń są głównymi ikonami reprezentującymi Podświetlenia na Twoim profilu. Okładki te są wyświetlane wewnątrz okręgów i są ważnym elementem organizacji i estetyki Twojego profilu. Wiele osób decyduje się na stworzenie niestandardowych zdjęć okładek dla swoich Podświetleń, aby wyróżnić je i nadać im bardziej profesjonalny wygląd. Możesz dodać okładkę do swoich Podświetleń na dwa sposoby:

  • wybierając zdjęcie z historii w ramach Podświetlenia,
  • przesyłając zdjęcie bezpośrednio z galerii zdjęć.

Druga opcja pozwala Ci użyć obrazu, który nie jest częścią historii, dając Ci większą elastyczność i kontrolę nad wyglądem Twoich Podświetleń. Aby dodać zdjęcie okładki do Podświetlenia na Instagramie bez dodawania go do historii, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

Jak edytować okładkę Podświetlenia na Instagramie
  1. Aby edytować Podświetlenie, kliknij na nie, a następnie wybierz „Edytuj Podświetlenie”.
  2. Następnie, na górze strony, wybierz „Edytuj okładkę”.
  3. W tym menu możesz albo wybrać zdjęcie z galerii zdjęć, albo wybrać jedną z historii z Twojego Podświetlenia. To pozwoli Ci dostosować wygląd Podświetlenia, nie ingerując w jego zawartość.

Tworzenie Podświetlenia na Instagramie bez dodawania go do historii

Jeśli chcesz dodać treść do Podświetlenia na Instagramie bez dodawania jej do historii, możesz skorzystać z kilku sztuczek. Może to być przydatne, jeśli chcesz dodać wiele treści do swoich Pod

świetleń, nie zagrażając historią. Może to również być przydatne, jeśli chcesz zaprezentować starszą treść, która pasuje do istniejącego Podświetlenia. Istnieje kilka sposobów osiągnięcia tego, o których opowiemy w tym artykule. Bez względu na to, czy chcesz zorganizować swoje treści, czy po prostu podzielić się czymś z przeszłości, te sztuczki mogą Ci pomóc dodać Podświetlenia bez dodawania ich do historii. Aby dodać historię do Podświetlenia na Instagramie bez dodawania jej do historii, postępuj według tych kroków:

Jak zmienić ustawienia prywatności dla historii na Instagramie?
  1. Przejdź do ustawień ogólnych i zmień swój profil Instagrama na prywatny.
  2. W ustawieniach prywatności historii, zablokuj dostęp dla wszystkich użytkowników do Twoich historii.
  3. Dodaj historię, którą chcesz dodać do swojego Podświetlenia i dodaj ją do Podświetlenia.

Jeśli zastanawiasz się, ile Podświetleń można mieć na Instagramie, nie możesz dodać więcej niż 100 zdjęć do Podświetleń, zgodnie z pomocą techniczną Instagrama.

Categories: Instagram
Dodaj komentarz