Logo Bfame Czarne
Jak zmienić motyw na Instagramie

Platforma Instagram to aplikacja z wieloma funkcjami w życiu ludzi. Ta aplikacja, bardzo popularna wśród platform mediów społecznościowych, wychodzi na pierwszy plan z nowymi funkcjami każdego dnia. Instagram przyciąga uwagę użytkowników, oferując ekscytujące funkcje i innowacje. Motywy rozmów, jedna z ostatnich aktualizacji, stały się również jedną z kluczowych innowacji, które przyciągnęły uwagę użytkowników.

Szczególnie wielu użytkowników rozmawia przez wiadomości prywatne (DM) na Instagramie. Dlatego wybór motywu rozmowy dla użytkowników wpłynął na nich. Użytkownicy Instagrama, którzy dokonują zmian motywów, utrzymują swoje doświadczenia z rozmów w najlepszy sposób. Jednocześnie fakt, że wśród zmian motywów istnieje wiele możliwości wyboru, takich jak kolory bańki rozmowy, czcionki i tapeta, tworzy udane doświadczenie dla wszystkich użytkowników.

W tym artykule będziesz mógł odkryć motywy Instagrama, które pojawiły się wraz z aktualizacją Instagrama. Jeśli chcesz wprowadzić różnice w swoich rozmowach i skorzystać z dostosowań Instagrama, oto szczegóły dotyczące wszystkich motywów.

Jak zmienić motywy wiadomości na Instagramie?

Jeśli chcesz zmienić motywy wiadomości na urządzeniach takich jak Android i iPhone, to, co musisz zrobić, jest dość proste. Aby zmienić motyw swoich rozmów na Instagramie, musisz najpierw wejść do sekcji wiadomości prywatnych (DM) w prawym górnym rogu. Jedna z rozmów, którą wybierzesz w tej strefie rozmów, będzie miała trzy ikony w prawym górnym rogu. Powinieneś kliknąć na tej ikonie, która znajduje się najbardziej na prawo. W ten sposób opcja, na którą klikniesz, przyniesie ci różne funkcje.

motyw na Instagramie

Możesz dostosować motyw swojej rozmowy, klikając na funkcję „Motyw”, którą tutaj napotkasz. Musisz jednak pamiętać, że musisz mieć ostatnią aktualizację swojego Instagrama. Możesz wybrać dowolny z różnych motywów, które się pojawią, i zacząć ich używać. Masz również możliwość wybrania różnych motywów dla każdej rozmowy z przyjacielem. W ten sposób możesz stworzyć ekscytującą atmosferę, próbując różnych motywów w każdej z rozmów. Możesz również kupić obserwujących na Instagramie i zwiększyć liczbę osób, z którymi rozmawiasz!

Instagram regularnie aktualizuje się. Powinieneś również aktualizować swoje urządzenie dla motywów, które są jedną z nowych aktualizacji. Aktualizacja swojej aplikacji do najnowszej wersji pozwala na organizowanie rozmów, korzystając z funkcji motywu. Jeśli nie napotkasz wymienionych funkcji, możliwe, że nie wykonałeś ostatniej aktualizacji swojego urządzenia. Aby przeprowadzić aktualizację Instagrama, musisz znaleźć aplikację Instagram w sklepie Google Play lub App Store i przeprowadzić aktualizację. W ten sposób będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcji i innowacyjnych motywów Instagrama.

Dowiedz się, jak zmienić motyw rozmowy na Instagramie

Jeśli chcesz zmienić motyw rozmowy na Instagramie, jest to dość łatwe do zrobienia. Śledząc poniższe kroki, szybko dodasz różnice do swoich rozmów.

  1. Musisz zalogować się do aplikacji Instagram.
  2. Po wejściu do swojego profilu w prawym górnym rogu pojawi się ikona DM.
  3. Musisz wybrać rozmowę, której motyw chcesz zmienić.
  4. Musisz kliknąć na nazwę profilu osoby w rozmowie, aby otworzyć menu ustawień rozmowy.
  5. W tej sekcji pojawią się motywy w sekcji Ustawienia rozmowy.
  6. Możesz kontynuować rozmowy inaczej, wybierając ten, który cię przyciąga w sekcji Motywy. Zmiana motywu rozmowy spowoduje również zmianę koloru bańki z tekstem. Te kolory są zgodne z wybranym motywem. Dla większej personalizacji możesz próbować zmieniać motywy rozmowy na Instagramie. Nie musisz pobierać tych motywów rozmów. Możesz wybierać i używać odpowiednich motywów rozmowy, kiedy tylko zechcesz.

Jednak nie zapomnij, że jeśli twój przyjaciel zmieni motyw, ta zmiana również będzie odzwierciedlona na twoim ekranie rozmowy. Z tego powodu możesz znaleźć harmonię ze swoim przyjacielem, podjąć wspólną decyzję i wybrać kolor rozmowy na Instagramie.

insta motyw

Złap różną atmosferę za pomocą funkcji zmiany motywu na Instagramie

Dzięki nowym motywom Instagrama będzie możliwe nawiązanie więzi między użytkownikami. Użytkownicy zawsze szukają różnic w swojej rozmowie. Dlatego opcje takie jak wybór kolorów i motywu gradientowego dostarczą użytkownikom odmiennego doświadczenia. Dzięki motywom rozmowy na Instagramie stworzysz unikalne środowisko z osobą, z którą rozmawiasz. Posiadanie konkretnych motywów rozmowy dla swojego partnera, przyjaciela i znajomych skieruje wasze rozmowy w bardziej prywatne środowisko.

Dlatego możesz złapać różnice, zaczynając korzystać z nowych motywów Instagrama w swoich rozmowach. Może cię również zainteresować najlepsze szablony Instagrama do postów, reels, stories. Instagram kontynuuje swoje aktualizacje dzień po dniu. Z tego powodu możliwe jest, że w przyszłości pojawi się więcej funkcji motywu. Rozważa się dodanie nowych motywów, zwłaszcza z okazji specjalnych wydarzeń. Istnieją również sytuacje, w których Instagram otwiera sklep, w którym użytkownicy mogą kupować motywy. Będziesz mógł obserwować innowacje w motywie kolorystycznym Instagrama dzięki przyszłym aktualizacjom.

Jeśli masz więcej pytań, sprawdź stronę Pomocy Instagrama.

Podsumowanie

Aplikacja Instagram aktualizuje swoją funkcjonalność i doświadczenie użytkownika do najlepszego poziomu. Motywy rozmów są jedną z najbardziej popularnych innowacji tej aplikacji, która prezentuje swoje nowości użytkownikom w tych aktualizacjach. Dzięki tym motywom rozmowy użytkownicy mogą dostosowywać kolory i gradienty w swoich rozmowach według siebie. Dzięki tej funkcji, która zmieni przepływ rozmów i dodatkowo wprowadzi różną atmosferę do otoczenia, rośnie także zainteresowanie użytkowników aplikacją. Wraz z kontynuacją aktualizacji, oczekuje się, że ograniczona liczba motywów wzrośnie. Jeśli należysz do tych, którzy szukają innowacji w swoich rozmowach, zacznij uczynić swoje rozmowy zabawnymi, korzystając z opcji motywów, które się pojawią.

Categories: Instagram
Dodaj komentarz