Logo Bfame Czarne
threads

Magazyn mediów społecznościowych był ostatnio dość aktywny. Podczas gdy Twitter boryka się z nowym kryzysem związanym z ograniczeniem wyświetlania tweetów, Zuckerberg ogłosił, że w czwartek jako Meta uruchomią nową aplikację do mikroblogowania, która ma konkurować z Twitterem. Między dwoma milionerami, użytkownicy mediów społecznościowych ciągle rywalizowali, ponieważ posiadali najważniejsze platformy mediów społecznościowych ery cyfrowej. Kiedy pojawił się chaos Twittera Elona Muska, uruchomienie przez Zuckerberga konkurencyjnej aplikacji do Twittera przeniosło tę wyimaginowaną wojnę konkurencji do rzeczywistości. Dlatego warto poznać i zrozumieć szczegóły na temat Threads, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w mediach społecznościowych. W tym wpisie na blogu odkryjemy aplikację Threads, aby zrozumieć, czym jest i dlaczego jest tak ważna.

Czym są Threads?

Threads to nowa aplikacja do mediów społecznościowych, którą uruchomi Meta. Na razie jest niewiele informacji o Threads. Jednak Meta ogłosiła ważne informacje na ten temat. Według strony z zamówieniem wstępnym, Threads będzie dostępne 6 lipca. Koncepcja Threads jest naprawdę podobna do koncepcji mikroblogowania Twittera. Ta platforma mediów społecznościowych została wprowadzona jako dodatkowa aplikacja Instagrama. Innymi słowy, możemy powiedzieć, że Threads to platforma mediów społecznościowych, która jest aplikacją do rozmów opartych na tekście. Użytkownicy mogą publikować swoje treści z Instagrama ze swoimi myślami, z obrazami lub bez nich. Posty na Twitterze znamy jako „tweety”. Na Threads będzie to normalnie „wątek”. Po uruchomieniu otrzymamy więcej informacji na jego temat.

Jak korzystać z Threads

Threads zostanie uruchomione 6 lipca, więc nie znamy pewnych informacji na temat korzystania z Threads. Jednak możemy zgadnąć istotne funkcje dzięki ogłoszeniom Meta i stronie z zamówieniem wstępnym w App Store. Patrząc na stronę z zamówieniem wstępnym, można powiedzieć, że logika jest bardzo podobna do Twittera. Najważniejsza różnica to przyciski i design aplikacji, ponieważ są one zaprojektowane tak samo jak na Instagramie. Dlatego możesz myśleć o tym jako o połączeniu Instagrama i Twittera. Możesz uzyskać więcej informacji od wsparcia Meta.

Jak założyć konto w Threads

Threads to aplikacja Instagrama, która jest alternatywą dla Twittera. Jeśli masz konto na Instagramie, będziesz mógł zalogować się do Thread za pomocą tego konta. W ten sposób zobaczysz swoich obserwujących z Instagrama na Threads. Jeśli nie korzystasz z Instagrama, musisz utworzyć nowe konto. Oznacza to, że jeśli chcesz być popularny na tej nowej aplikacji, musisz najpierw być popularny na Instagramie. Możesz kupić obserwujących na Instagramie, aby być gotowym na Threads.

Jak pobrać Threads

Musisz poczekać, aby pobrać Threads, ponieważ zostanie uruchomione 6 lipca. Jednak nawet jeśli masz smartfona, nie możesz go pobrać, jeśli nie jesteś użytkownikiem iPhone’a. Aplikacja jest dostępna tylko w App Store, a nie ma informacji o tym, kiedy będzie dostępna w Google Play Store. Możesz po prostu nacisnąć przycisk pobierania, aby zainstalować go na swoim iPhone’ie, gdy zostanie uruchomiony.

threads instagram połącz swoje rozmowy

Jakie są alternatywy dla Threads?

Chociaż Threads to nowa aplikacja dla Meta, nie jest to nowa koncepcja. Najpopularniejszą platformą mediów społecznościowych do mikroblogowania jest Twitter. Oczywiście, Twitter nie jest jedną z platform do mikroblogowania. Bluesky, Spill, Mastodon i T2 Social są alternatywami dla Twittera. Pomimo wielu konkurentów, Twitter zawsze zdołał być najpopularniejszą platformą do mikroblogowania. Ale to może się zmienić z nadejściem Threads. Ze względu na rywalizację między Elonem Muskiem a Zuckerbergiem, ten nowy krok od Meta może zmienić dynamikę. Dlatego, jeśli wiesz, jak zwiększyć swoje zaangażowanie na Twitterze, te wskazówki mogą również działać dla Threads.

Podsumowanie

Podsumowując, jest to alternatywna aplikacja Instagrama dla Twittera, którą Threads Meta wyda 6 lipca. Nie wiadomo, kiedy aplikacja Threads, którą można pobrać tylko przez użytkowników iPhone’a z App Store, zostanie otwarta dla użytkowników Androida.

Categories: Facebook Instagram Threads
Dodaj komentarz